

Ovih se dana u Norveškoj i na Islandu ponovno raspravlja o ulasku u EU, što je izravna posljedica agresivne Trumpove politike i njegova okretanja leđa transatlantskom savezništvu i Europi
Komentara 4
CH
Samo da je ne proširi sa Vučkovom Srbijom.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Fusnota....a nato nikad razjedinjeniji...bliži se kraj "prstenovoj družini", al ne radi mordora ili kajjaznam, nego radi nje same