Vladajući odlučili ignorirati Ustavni sud, hoće li izbori biti neustavni?
Premijer barata brojkom od oko 360 tisuća birača po jedinici što bi značilo da je u Hrvatskoj 3,6 milijuna birača, iako je broj punoljetnih stanovnika manji za gotovo pola milijuna
Komentari 7
Hm, interesantno je raspravljati o nečem prije nego prijedlog uopće i izađe. Dižu se tenzije i svi se pale na prijedlog novog zakona, a nemamo niti nacrt tog zakona, jedino što se zna jest da se pokušava izjednačiti broj birača po jedinici...
Vladajući nastoje učiniti najbolje moguće u postojećim uvjetima poštujući i odluke Ustavnog suda, za razliku od oporbe koja traži anarhiju u čemu vidi svoju šansu
O čwmu piše ovaj ? Koliko ima upisanih birača u Popisu birača ??
Ne samo ignorirati, nego po mogućnosti i ukinuti skupa s cijelim pravosuđem. Evo naslov, lijevo na naslovnoj stranici Večernjeg: "Učenik nogom u glavu udario profesoricu, a sud zaključio da je ona to skrivila!?"
Kada leftardi budu na vlasti neka oni kroje izborni zakon, do data pravac Irska, Austrija i Njemačka, nama su draži Nepalci i Indijci, te obožavamo Ukrajince!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A da malo pogledate tko su ustavni suci, pa da onda komentirate? Otpad iz svih stranaka koje ih se stide, pa ih onda uhljebe tamo gdje neće smetati, a pošto im je to zadnja šansa, biti će poslušni. " Pipl mast trast as," pa onaj koji je nosio kuverte s novcem, a "nije imao pojma što je unutra", a pogotovo "časni" predsjednik tog suda! Dajte, ljudi!