Vlada teška nestašica fiziološke otopine. Za sve su 'krivi' Amerikanci, ali HZTM najavljuje veću proizvodnju
Nestašica fiziološke otopine u bocama kakve se primjenjuju kod infuzije u hrvatskim ljekarnama traje još od siječnja
Komentari 4
Da, jako je komplicirano proizvoditi tu otopinu ( sterilna mješavina soli i vode) Nije za vjerovati
MA
Zapravo i jeste, pogon je jako skup a zahtjevi vrlo strogi. Zato i malo proizvođača ima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako krivi Ameri a oluja imuništila tvornice pa uvoze iz Europe.Pa valjda je kriva oluja.Novinari i logika u konfrontaciji.