Vlada o putovanju Jandrokovića sa sinom na Euro: 'Time nije izazvan nikakav dodatan trošak'
Iz Jandrokovićeva ureda su najavili da će se on u utorak, u Hrvatskom saboru, u izjavi za medije, očitovati o predmetu koje je Povjerenstvo otvorilo protiv njega
Komentari 24
zoki se koristio brodom HRM-a "Učka" i vojnim helikopterom za privatni posjet Ediju Rami u Albaniju (kasnije ispalo da nije privatni nego službeni?!)... što je njegova obitelj tražila na tom brodu? sinovi su bili dio delegacije?
Koja idiotarija, to povjerenstvo treba ukinuti jer ne radi svoj posao. Orešković je najbolji primjer koliko je to povjerenstvo blo objektivno.
A ovaj sa Pantovčaka kaj taj sve radi a povjerenstvo šuti
Moodleen , palac gore! Još si trebao dodati kako troši novac Milanović sa Dodikom ( RS)! Ili je Dodik donio sa sobom banjalučke čevape ! :)
Nemate druga posla Gospođo Ileković?
Dno dna.
Malo treba raspraviti i o zajamcenim mirovinama i ostalim privilegijama.
"...Vlada o putovanju Jandrokovića sa sinom na Euro: 'Time nije izazvan nikakav dodatan trošak'..."___U normalnim državama se za to traže i daju ostavke! Christine Lambrecht, bivša njemačka ministrica obrane povela je svog 21. godišnjeg sina na put vojnim helikopterom. To je izašlo u javnost i potom je dala ostavku! U HDZovoj Hrvatskoj se tako nešto ne može dogoditi. HDZ državu Hrvatsku i sva njezina dobra smatra svojom imovinom i na to polažu pravo. Glasači, koji ih od afere do afere nanovo biraju, daju im legalitet i svojim glasovima legaliziraju njihove lopovluke!
Moodleen , palac gore! Još si trebao dodati kako troši novac Milanović sa Dodikom ( RS)! Ili je Dodik donio sa sobom banjalučke čevape ! :)
2. Gospođo Ileković pa kaj stvarno nemate druga posla?Pitam za rođaka?
Za zrakoplov manje više, koga briga. No problem je što je Jandroković reprezentaciji donio lošu sreću. Pegula.
Ma ajde on je hdzeovac, moze mu se sigurno virovat...
Kao i obično - “preuzet će punu odgovornost”, “mandat na raspolaganje”, al s obizirom da ništa nije sporno i sve u skladu s propisima neće biti nikakvih posljedica
Bahato i jadno ali Njonjo se može ponašati samo kao njonjo. Pitamo se zbog čega su se događale revolucije? Mladi ne smiju ovo prihvaćati
Zna se, hdz... Korupcija od malih nogu
Je li maleni clan sluzbene dekegacije Sabora ?Ako je onda je sve u redu .A ako je takvo ponasanje prihvatljivo ,zasto ja ne mogu ici istim zrakoplovom na utakmicu ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jandrokovića treba jednako kazniti kao i svojevremeno pusićku kad je po nju samu išao vladin avion iz Zagreba u Ankaru, jer se drugarici nije išlo komercijalnom linijom (ukupan trošak koji su platili porezni obveznici: 120.000 kuna)... hmmm, dvostruka mjerila?