Više od 70 zemalja pokušava naći rješenje sirijske krize
Konferencija će sastaviti deklaraciju o Siriji kojom će se tražiti primirje i da humanitarne organizacije procijene stanje
Komentari 13
U islamskim zemljama nikad nece biti mira njima sotona vlada!
rješenje je jednostavnije nego što izgleda: neka tih 70 zemalja gleda svoja posla, sirija će se sama riješiti...
stani na vagu...onda ces saznati koliko si glup _ 24.02.2012. u 12:00h Rokko je napisao/la: Zionisti su monstrumi malo većeg kalibra ,nego je to bio Hitler
24.02.2012. u 13:46h stilist je napisao/la: **************** masovni genocidi i razaranja radi otimanja tuđih resursa.Treći svjetski rat je počeo još od rušenja tornjeva u NY.Istina se ne može sakriti unatoč diktaturi i kontroli medija.Ovih 70 država su marionete Rothschilda i njegovih NWO suradnika.To su bolesni i nakaradni monstrumi ,koji imaju samoljudski oblik Želim živjeti u kakvoj takvoj slobodi,a ne da me čipiraju zionistički monstrumi koji u SAD zatvaraju vlastite građane u zatvore bez dokaza gdje rade za 17 centa po satu za korporaciju čiji je većinski vlasnik Goldman&Sachs. Zionisti uvode u SAD i EU robovlasništvo u 21 stoljeću ! pljuc
i,koliko kila imas na vagi? toliko si glup majmune kladim se da ti u sobi visi slika Ante Pavelica,Himlera ili Goebelsa,mozda sve tri _ 24.02.2012. u 14:03h Rokko je napisao/la:
a tko ih je srusio budalo? nisu valjda zidovi nego tvoja braca arapi _ 24.02.2012. u 14:03h Rokko je napisao/la: Treći svjetski rat je počeo još od rušenja tornjeva u NY
Nijedna od zemalja se ne bavi riješavanjem sjevernokorejske krize iako je ona daleko starija. Predlažemo da se 70 zemlalja počne bavti sirijskom krizom nakon 60 -70 godina.
nema problema kad je kofi anan to. koji je to autoritet svita, odma ce bit mir , mozda vec danas ali sigurno sutra. pokusa san bit ozbiljan dok san ovo pisa ali sad san puka u smij...ha...ha...ha...ha...!
U cijeloj ovoj priči ima toliko prljavog veša da je to suludo. Assad ubija svoje građane,zapad dozvoljava pokolj,granatiranja su toliko jaka da je Homs pola porušen. A sad ozbiljno. Od početka tih događaja u Siriji,poginulo je oko 7000 ljudi,tako izvještavaju zapadni mediji. Ako su granatiranja Homsa toliko jaka,i ako je grad u ruševinama,kao Vukovar,tamo mora biti više od 100 000 poginulih,pošto je Homs treći grad u Siriji,i ima 1 500 000 stanovnika.
70 zemalja i Arapska liga, dečki skupljaju granje za potpalu. Napravit će veliku vatru i plesat ratničke plesove. Na zapadu ništa novo.
. Ne triba se mijesati jer nije to nikakva kriza vec samo demokratska borba Pobjednik ima da vlada a gubitnik ide u opoziciju ! a ono nase da se parama bori za vlast i nije bas muski vec hurvanski !!
Sirijcima (raji) netreba pomoci! Neka se batrgaju! Iracka raja je trazila pomoc pa sada psuje, Libijci su trazili pomoc i vec pomalo prigovaraju. Svi u nuzdi zazivaju Zapad u pomoc kada im je zlo a cim postane bolje onda psuju. Raji ni Bog ne moze udovoljiti: kada je suncano onda im je vruce a ako pada malo kise onda im je mokro. Crkni rajo!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dzaba što 70 zemalja pokušava... Nema riješenja osim oružanog sukoba. Konfrontacija i trvenje će dovesti do nekakvog riješenja sirijske krize. Građanski rat je ponekad neizbiježan.