Više od 40 posto domaćih turista voljelo bi da su svi gosti cijepljeni
Svaki peti Hrvat, prema MasterIndexu, zabranio bi ukrcaj bez negativnog testa
Komentari 6
Hoćete reći, više od 50% ne bi voljelo ili im nije bitno.. 🙄
Ko se jos korone boji neka se cijepi dva, 3x i bude zasticen 100%, 200%.. a sada sjasite sa onih koji drugacije razmisljaju.
Na jesen sljedi zapošljavanje ljudi da hodaju ulicom i hvataju i ulaze u kuće stanove i cjepe ljude na silu ideja brisela a stožer i Plenković će to ostvariti
Mogu mislit kako je to tocno. Sjecam se kad se pojavio Aids onda se kroz osamdesete trazilo da gost pokaze da li ima sidu ili ne. Ako je bio pozitivan tesko da je mogao dobiti smjestaj. Mogli ste tako i sa covidom s obzirom da 50 miljuna ljudi sa HIV-om putuje bez problema po svijetu i skriva podatak. Zbog cega oni nemaju HIV putovnicu? Plus nikada nije napravljeno cjepivo za taj virus.
što se cepljeni plaše . Oni su zaštićeni. Neće njih kovid od necepljenih .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet propaganda za cijepljenje! Meni je potpuno nebitno da li je netko cijepljen ili ne, iako kad bi to mogao prepoznati, izbjegavao bih cijepljene, tko zna kakve su se u njima bolesti od tih cjepiva razvile.