Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 35
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NOVA GODINA NOVA CESTARINA
Povratak na članak

Vinjete za 2023.: U Austriji i Slovačkoj više cijene, a u Mađarskoj skuplja i do 70 posto

Mediji dodaju kako su cijene vinjeta za 2023. godinu u susjednoj Sloveniji ostale nepromijenjene u odnosu na 2022. godinu

Komentari 5

Avatar nekakav
nekakav
13:18 28.12.2022.

i svi će oni k nama na more... butko, ajd ti već jednom uvedi vinjete. kopiraj slovence. platiš godišnju vinjetu i ne zezaš se više. a ovi u proputovanju, neka plate. samo nas uznemiravaju.

VL
DU
Deleted user
15:23 28.12.2022.

Što je država u većim ekonomskim problemima to je vinjeta skuplja ili cestarina kao u Hrvatskoj

VL
DZ
Dinamo_Zg
19:05 29.12.2022.

Jos uvijek je i madjarska i slovacka vinjeta jeftinija od slovenske

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.