Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SATIRIČNI PREGLED TJEDNA

Vijeće UN-a osudilo nasilje vikinškog lidera Ragnara čija je vojska napala pitomu uvalu Vrulja

11.07.2021.
u 12:19

U svome britkom stilu Toni Ivanišević secira događaje u proteklih sedam dana

Subota
3. 7. 2021.


Sramotan poraz konzervativnih snaga u Zagrebu. Lijep srpanjski dan bio je idealan za napad na ovogodišnji Pride, na kojem su se našim LGBT sugrađanima u šetnji gradskim ulicama pridružili gradonačelnik Tomica Tomašević i saborska zastupnica Sandra Benčić. Kakvo je ovo vrijeme došlo! Njih dvoje nekada si mogao sačekati nakon šetnje i podijeliti im dva odgojna heteroseksualna šamara, a sada su oni vlast u gradu. Obraz konzervativne Hrvatske osvjetlalo je tek nekoliko poštovatelja Vladimira Putina, Viktora Orbána i Hrvoja Zekanovića, koji su ipak malo dohvatili nekoliko sudionika Pridea nanijevši im tek lakše tjelesne ozljede. Kako ćemo tako iz Europe!?

Komentara 4

DO
Domumom
13:36 11.07.2021.

Briljantan naslov u svom niskom stilu totalni promašaj i sa autorom i sa člankom kao satira. Sreća pa je ivo premijum člančić.

PP
Pucvala_premium.2
18:24 11.07.2021.

U uvali Vruje ljwtovali su i Mesic i Josipovic i Milanovic , dok su bili po volji ljevice sve je bilo ok

VA
vatreni24
23:27 11.07.2021.

Koliko takvih Vrulja, brojnih kriminalnih afera su počinili kriminalci komunjara, no ta bagra je zaštićena jer drže pravosuđe, medije, institucije.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata