Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 108
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
H-bomba
Povratak na članak

Vijeće sigurnosti UN "oštro osudilo" sjevernokorejski nuklearni pokus

U izjavi koja je usvojena jednoglasno, uključujući sjevernokorejsku saveznicu Kinu, 15 zemalja članica Vijeća sigurnosti navodi kako su odlučile odmah započeti s 'dodatnim mjerama'

Komentari 1

Avatar todorke
todorke
11:54 07.01.2016.

Koje licimerje .Veća sigurnosti osudilu državu koja se se brani. A ne usuđuje one koji ubijaju i izazvaju ratove . Nikako da da ova posrana organizacija ne osuđuje žandarma koji zavodi red po svetu koji zavodi red po svetu

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.