Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 228
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
sve se vraća...
Povratak na članak

VIDEO Vozač kamiona izbjegao platiti cestarinu, a nije očekivao ono što se potom dogodilo

Na Youtubeu je objavljena video snimka u kojoj je vidljivo kako vozač plavog kamiona, slijedi bijeli šleper pred njim kako bi izbjegao platiti cestarinu.

Komentari 22

IH
igor.horacek
17:55 03.08.2019.

Ja bi rekao da je bio preblizu rubnom kamenu i da je zapeo za njega, od kud ideja da bi se pucalo u gume?

VL
Avatar patriot-2010
patriot-2010
21:02 03.08.2019.

Uf... dobra kazna. Ako pogledate malo bolje vidi se kako udara u rubnjak sa sve tri gume

VL
ZA
zajgorec
15:40 03.08.2019.

video?

VL
GU
Gumbar136
15:32 03.08.2019.

kaj se dogodilo?

VL
Avatar patkovic
patkovic
17:24 03.08.2019.

snajperista iz HAC-a

VL
SN
Snowman
18:14 03.08.2019.

sa videom imaju uvijek Probleme. To nije prvi puta

VL
KO
Kora
21:33 03.08.2019.

Što je bilo?

VL
HO
homofob
21:44 03.08.2019.

Balkanistaneri pa vi ste zaista u kamenu dobu! Kakvo pucanje u gume, kakvi jezevi, pa vi ste za djecji vrtic! Na svakoj liniji naplate je instalirano najmanje 6 kamera: najmanje dvije oko pola metra od tla snimaju sva vozila sprijeda i straga da se registriraju registracijske tablice. Potom imate najmanje dvije iznad vozila dosta ispred da snime lice vozaca i suvozaca. Takoder senzor i kamera koja registrira ali i snimi "bar-code" s elektronske vinjete na vjetrobranu (sofer-sajbi). Ukoliko je vinjeti isrosena baterija jos uvijek se snimi registracijski broj preko "bar-coda" i izdavac vinjete plati cestarinu a onda si to naplati od vlasnika vozila. Vozila koja nemaju elektronsku "vinjetu" dobiju racun postom na adresu vlasnika vozila pa je cjena nesto skuplja ali nosta drasticno. Uovom slucaju se sasvim lijepo vidi da su kotaci udarili u zuti branik i osim sto su deformirani - unisteni naplatci (felge) probijene su i gume a posljednji kotac je udario takovom silomi tako duboko prema uzduznoj simetrali vozila da je odlomljen cio kotac. Blizina predhodnom vozilu nema nikakova znacenja s nezgodom.

VL
PE
PetrusManus
21:39 03.08.2019.

Zapeo u rubni kamen jer je izbjegavao rampu koja se ipak spustila, ali uz probušene gume su mu popucale i obje zadnje osovine na prikolici,baš je uštedio.

VL
NE
nezgodni
16:39 03.08.2019.

Cestarina ga košta ''samo'' šest probušenih guma na desnoj strani prikolice. Lijeva strana se ne vidi...

VL
CR
CroZrakomlatNo1
11:34 04.08.2019.

još lipše autoceste ce nama podarit dragi Bog!

VL
Avatar Admin smetlar
Admin smetlar
16:03 03.08.2019.

di je video?

VL
IB
Ivan Brnčić
23:10 04.08.2019.

Jezevi..za slucaj nasilnog prolaska kroz rampu..nikakav rubnjak..koliko vi onda vozila bilo s probusenim gumama...

VL
Avatar kvasac60
kvasac60
17:03 03.08.2019.

Pucali mu u gume!!

VL
Avatar Fra Brne
Fra Brne
01:02 04.08.2019.

Kako je autor došao do zaključka da je vozač pokušao izbjeći platiti cestarinu? Vidi se da je to uređena naplatna postaja s desetinama kamera. Vožnja tik iza drugog nije dokaz za to. Jedini propust vozača je što je dozvolio da prikolica bude preblizu rubnjaku i gume su pukle od udarca što se vidi po iskrivljenoj felgi

VL
AR
arasic
20:18 03.08.2019.

Aktivirao se tzv JEŽ, slično ima i kad krenete u suprotnom smjeru na auto cesti...to je moje mišljenje

VL
AR
arasic
20:19 03.08.2019.

Automatsko zaustavljanje, čavli, oštri zupci... jež tzv

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.