Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
nesreća u švedskoj
Povratak na članak

VIDEO U lančanom sudaru 100 vozila poginulo troje ljudi

U sudaru je sudjelovalo oko 50 automobila i jednako toliko kamiona, a uzrok nesreće je gusta magla

Komentari 2

Avatar commentator
commentator
18:52 15.01.2013.

Dobro da im autoceste im imaju čvrste zaštitne ograde.

VL
OB
-obrisani-
23:53 15.01.2013.

Pise da je lancani sudar zapoceo autom koji je stao na mostu u 11 sati, most je 3 km. na jugu nije toliko snijega racunaju da ce jedan most biti u prometu sutra a za drugi da ce biti potrebno 2 dana.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.