VIDEO Sanader: Oni koji primaju mito neće više mirno spavati
Tadašnji premijer danas je osuđen na deset godina zatvora za primanje mita, prodaju nacionalnih interesa, ratno profiterstvo, zloporabu položaja i ovlasti... Sam sebi uskočio je u usta. Govorio je jedno, a radio suprotno.
Komentari 5
Tko o čemu, Sanader o poštenju.
Svi oni koji primaju mito jako dobro spavaju, sretni što su uspijeli. Spavao je dobro Sanader bilo to uz Mirjanu ili uz nekog drugog. Njegov grleni govor o korupciji nije zaplašio sve one kojima je bio primjer kako postiči boljii plasman u korupciji. Nije važno da li je odskočna daska bila Hrvatska ili netko zainteresiran za Hrvatsku. Najveća i najučinkovitija korupcija u zdravstvu, daje mogućnost da se ne ohladi stolica Suda koju je dugo sati grijao Sanader. Ovih 20 godina prakse dovelo je lopove do stadija blagostanja, te naredne godine više nisu svijesni da su okorjeli kriminalci, što su dokazali sv i oni vlasnici brojnih uspiješnih tvrtki, medicinskih ordinacija (Medikol), pritvoreni i još ne pritvoreni. Sada bi na redu trebale biti zdravstvene korupcije, koje Sanaderovo suđenje stavlja u drugi plan. Znajte da svi oni mirno spavaju, svjesni da će imati za najbolje odvjetnike, ako do toga dođe. Nepravomoćno treba biti uskoro pravomoćno.
"sramotili ste Hrvatsku, stvorili apatiju i razočaranje institucijama. Mladi danas misle da sve mogu steći prečicom i da ne moraju raditi – obrazlagao je Turudić." Eh, sad, da mu je to još rekao sudac koji je sam čist ko suza,, bilo bi OK. Ali, brate mili, i on se izblamirao. Trebalo bi ga za cimera Sanaderu. I njega i pola političara, sudaca, profesora, direktora, pola Hrvatske. Pa i mene koji sam ukrao susjedu jabuku sa stabla kad sam prolazio putem.
I doista nas boli glava i to i više od 'cile četir godine'.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Stvarno Bog nije čuo i nije nas sačuvao!