VIDEO Premijeru neće dobro pamtiti: Rusi predstavili robota, srušio se na pozornici
Izvršni direktor tvrtke Vladimir Vitukhin rekao je ruskom mediju RBK da je robot testiran pod različitim uvjetima te da je pad mogao nastati zbog nedovoljnog osvjetljenja ili kvara
Komentari 2
Popio previše votke pa se srušio. Uspon i pad Lade Samare. Ako može INTERKONTINENTALNA balistička raketa RS-28 Sarmat da eksplodirala tijekom testiranja na kozmodromu Pleseck u Rusiji, može i robot da stane na bananu :)
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ko i sve druge Ruske stvari koje propadaju.