Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 244
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ITALIJA
Povratak na članak

VIDEO Mafijaški šef pobjegao iz zatvora, zaštitari primijetili tek dva sata kasnije

Marco Ruando, šef zloglasno nasilnog mafijaškog klana s jugoistoka Italije, pobjegao je iz zatvora. Osoblje smatra da je bijeg planirao duže vrijeme, a činjenicu da dva sata nisu shvatili da ga nema pripisuju manjku osoblja

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.