VIDEO Madriđani su prije dva dana uživali na 23°C, a onda ih je iznenadio snijeg
Prema klimatskim statistikama Španjolskog meteorološkog zavoda (AEMet) prosječno se godišnje pojavi 3.6 dana sa snijegom
Komentari 2
PU
u Madridu grobnica od zlata
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
madrid je prekrasni grad. za razliku od većine drugih eu 'metropola'. tamo se ima što vidjeti, pojesti (odrezak od bika iz koride, npr...). i nisu preskupi. a taj snijeg, još veća fora.