Policiji i vojsci treba odati priznanje za zbrinjavanje izbjeglica
rvatska neće graditi nikakve žičane ograde prema Srbiji. Ovo je prijelomni trenutak hoće li Europa postati zemlja zidova i ograda ili kontinent suradnje koji će politčkim načinima rjašavati pitanje sukob, rekla je Pusić
Komentari 21
Jučer nebi vojsku na granicu a danas priznanje vojsci
O, evo i generalne sekretarke UN-a nakon mjesec dana na terenu, fino, fino. A otkud sada vojska, zar nije Zoka skupa s Ostojom rekao da neće biti nikakve vojske?
Licemjerka kojoj nema premca,za nju je Terselicka mala beba a pijana Violic simpaticna teta koja voli peglati(kartice)
Zbog toga što ona ne radi posao kako treba Hrvatska je postala tranzitna zemlja...Umjesto da idu iz Srbije direktno za Mađarsku....pošto ulaze u RH????
A gdi si bila 90th zajedno sa Zokiem. Koliko bi tribala dati pohvalnica za to doba.
priznanje policiji i vojsci. svakako,ali zar ti prije tri tjedna nisi napala predsjednicu poručivši joj da nećete upotrebljavati vojsku jer je po vama vojska samo za pucanje po izbjeglicama
Od kuda sada treba OSRH dati priznanje za učinjeno, kada su se do jučer SKOJ-evci grčevito borili da se vojska ne dira jer MUP ima sve pod kontrolom?
Odkud sad to priznanje vojsci? Pa zar nije javno uvrijedila vojsku izjavom na NU2 'pa sto ce vojska na terenu, pucat na ljude?' Nesposobna i podla licemjerka.
sva sreća da ova babetina gubi na izborima i odlazi u povijest
novinaru hrvatskoj vojsci i policiji...ocito mislis da si u beogradu..
Izbori još nisu ni održani a Pusićka već zna što će i kako će novoizabrana vlada raditi?!? Ili je to ona prije po onoj staroj izreci 'Trla baba lan da joj prođe dan'?
Čudnog li čuda da joj društvo nisu činili brat i drugarica Teršelić.Drugarica se dala u kampanju za glavnu tajnicu UN-a.Veliki vođa sam vodi kampanju za palamentarne izbore izigravajući velikog domoljuba,a do prije par mjeseci je prigovarao i smetale su mu Hrvatske zastave u pobjedničkom taboru izabrane predsjednice republike.Uzalud vam trud svirači,možete svirati samo frulu,pa frulajte drugovi i drugarice crveni kmeri.
Drugarica Pusić je svjesna da će na slijedećim parlamentarnim izborima ona i njena strančica osvojiti nula zastupničkih mijesta,te se dala u kampanju za glavnu tajnici UN-a.Podršku ima od velikpg vođe,prekodunavskih saveznika regionalaca i jugoslovena,brata Zorana,drugarice Teršelić i njene udruge antihrvatske koalicije,druga lignje i njegove partijice i raznoraznih antihrvatskih elemeata.Uzalud drugarice Vesna,nećeš uspjeti zavarati niti to svoje yugo društvo.
Izbori još nisu ni održani a Pusićka već zna što će i kako će novoizabrana vlada raditi?!? Ili je to ona prije po onoj staroj izreci 'Trla baba lan da joj prođe dan'?
tako je a ne oblajavati ih pred višegradskom skupinom!!kitarović bi se zbog izjave sa kradiocem INAe u mađarskoj trebala ispričati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I ti si nekad bila izbjeglica Vesna zar ne 90-ih kad si radila protiv hrvatske