Verbalno se sukobili HDZ-ov župan i aktivisti Živog zida
Na poluminutnom, mobitelom snimljenom videu vidi se sukob između HDZ-ova župana Požeško-slavonske županije Alojza Tomaševića i aktivista Živog zida
Komentari 31
To se Milanoviću ne bi nikada moglo dogoditi. U slučaju da netko Milanoviću nabaci na ulici, odmah dolazi ćale i prijeti da će reći Krešici da ih treba prebiti na mrtvo, a onda dolazi Krešica...
Luđak iz živog zida, provokator i bezobraznik bez odgoja.
Hrpa besposličara zvana Živi zid.
Ovi iz zivog zida nijedan mandat nece osvoijt,a i nie to nista grupa protestanata i demagog hahaha a bio ze mali zaletio opasno
Mudro zboriš! Ovih dvoje iz HDZ-a fina i uglađena gospoda.
Zivi zid to su cigani porjeklom pravoslavci prijatelji milanovica
zivi zid, most, orah filijale sdpa.
Svi su provokatori, svi lopovi, svi neposteni samo HDZ lopine su najbolji. Kad ih se pritisne onda odmah ruka na srce, i ja sam branitelj. Ma pusti to, budi covjek, budi karakter. Ako si branitelj nisi Bog i nedodirljiv pa mozes kako hoces.
"Mafija" na aparatima. Boje se za fotelje, a i spominje se lustracija.
Čim više ljudi treba izać na izbore i HDZSDP partija nema šanse. Treba nekako potaknuti ljude koji inače ne glasaju da izađu na izbore. Osobno, ne znam da li ću moć izdržati još 4g "mafije" na vlasti.
zasto su oni aktivisti, a ne clanovi? zasto zupan nije aktivist hdz-a!? umoran sam od internetske vojske hdza i njihovih komentara! pocrkali vam svi vasi od gladi nakon iduce 4 godine ako hdz pobijedi...vrijedi i za sdpeovce!
I Sanader je brigadir, i Kosorica pukovnik, i Šeks je brigadir.... ovaj iz zločinačke misli da je faca ako je general
Nije mi jasno kako je moguce podržati stranku na kojem celu je osoba navodno povezana sa podzemljem i kriminalom , osoba koja je izravno vršila pritisak na direktora Hrt a kako bi ukinuli "latinicu" , samo kako nebi izašlo naa površinu kako je karamarko izvlacio milijune kuna preko zaštitarske tvrtke , kako je karamarko povezan sa mafijom i podzemljem .
Nevjerujem da cete moci pobjeci narodu.
Nevjerojatno kako mediji prenesu aktivista koji sigurno nije ni na jednoj listi, a ne prenesu kada Živi zid pozove na neku konferenciju, kada spriječe deložaciju. To je samo još jedan primjer da su mediji u službi stranaka koje su u službi stranih banaka.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Živi zid je obicna skupina provokatora