Magyar naredio reviziju Orbanova obrambenog plana: Sumnja na jednu stvar
Nakon sastanka obje su strane izrazile spremnost za rješavanje pitanja zamrznutih sredstava Europske unije za Mađarsku, riječ je o 17 milijardi eura od ukupno 27 milijardi predviđenih u aktualnom proračunskom razdoblju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0