Sudac: Sposobnost je prosuditi licemjere i lude
O, kada bi u našem društvu svaka prosudba bila prosudba iskrenog čovjeka, prijatelja, kako bi bila konstruktivna, ljupka, svrhovita i posvećujuća
Komentari 20
Hrvatski veleposlanik u Parizu Ivo Goldstein u radnoj sobi hrvatskog veleposlanstva drži sliku zločinca Tita. Vrhunsko zlo i licemjerje!
...sve ovo receno je tocno,ali...sudac,mogao si biti malo konktetniji...nisu svi lopovi i bahati,lopov je samo onaj KOJI JE OSUDJEN...tako barem kaze zakon,SVAKI ZAKON,pa i Crkveni...
LIcemjer-je onaj koji ti kaže da živiš skromno a ima zlatni lanac za vratom.
Najveće je licemjerje lagodno živjeti na račun ispaćenih i obespravljenih ljudi. Radije bih bio kruha gladan i umirao od žeđi i znao da se ne uzdižem iznad drugih zbog možebitnog njihovog licemjerja, nego da budem lažnom slavom obavljen, sit svega,, a zabludjeo u lažnoj slici vlastitog nelicemjerja.
sad ima kristalnu kuglu? ne levitira više?
kaj ima loše u tome kaj sam napisal da se taj dečko šminka....pa vidi mu se ispod oka crta...tak se i moja hanuma šminka....
Sudac, čovjek kojeg poštujem, no koji je homoseksualac i koji je upravo indirektno podržao homoseksualce, upravo je učinio pogrešku. Jest, dobit će sada veliku popularnost, ali sve je to i više no jadno i bijedno, jer "Kad sam vidio da su se ljudi počeli slagati sa mnom, shvatio sam da sam u krivu."
WTF, Zlatko...kome je ovaj članak namijenjen? Hrpetina fraza, složenih izraza, stranih riječi, nabrajanja....mene da se pita - prese*avanje
Pravi krscani se ne mjesaju u politiku !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako se ne ne baviš politikom,politika će se baviti tobom-stara je poslovica,kad dođe do toga obično je već kasno.