Vedrana Rudan pisala je protiv Crkve, ali nema katolika koji je poklonio više Biblija od nje
Vedrana Rudan je od svih figura najmanje koristila metaforu jer ju je više zanimalo stvarno značenje od prenesenog.
Komentari 5
Kad ćeš prestati izmišljati....pisati bajke???
Jadna isfrustrirana nesretna i zla žena. Bog nek joj bude milostiv 🙏🕊️
Crkva to smo mi svi katolici,znači nas je sve napadala a nije nas ni poznavala...Ispadne da je pokojnica mjerilo za dobro pa nije baš tako...čovjek ne može zauzeti mjesto Boga...Bog joj dao mir tamo gdje je!
Bože hvala Ti što Smrt postoji!!Kaže drug novinar pisala je protiv sv.Crkve Katoličke,kako nije protiv Islama?Dali ce obitelj tražiti da na ukopu bude svećenik sv.Katoličke Crkve?Samo me to zanima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prostakuša i vulgarna žena koja je mrzila zemlju u kojoj je živjela. Najjednostavnije. Pustite je više na miru.