Povećali si naknade za rad za više od 300 posto godišnje!
Do sada su primali 500 kuna po sjednici, a naknadu su digli na 600 kuna i to od sada – mjesečno
Komentari 17
Ivo Žinić (HDZ) protiv a to je ta glasovita socijala od SDP-a i HNS-a
Kupe srebrninu s Titanica. Prepredeni glodavci...
Tako je Ivo.Samo ti njima reci,ionako sve propalo pa bar da savjetnici imaju za sebe i svoje. u biti,jedan drugog savjetuju i za svaki savjet dobro si isplacuju. Divno .
To su ti "socijalno osjetljivi" SDPovci! Sramota!
Bože dragi, koliko krpelja i parazita! Pa to ne bi mogla plaćati ni Njemačka!!! Sami sebi su svrha! Fuj!!!
E moj Milivoje, blago ti se. Dijete ti gladno i žedno, a cijela obitelj radi u Županiji i njenim tijelima...
Lijepa ostavština bivše županice Marine Lovrić Merzel. Vijećnici SDP-a, HNS-a, HSP-a, Laburista, DSU-a, HSU-a, Reformista, AHSS-a, SPH-a te SDA pokazuju svu socijalnu osjetljivost i pravo lice kukuriku partije.
Ekipu predvodi Soldo iz HSP-a, bijesan je što više nema 5.000,00 Kn mjesečne naknade, neograničeno korištenje mobitela, neograničeno korištenje automobila i neograničeno korištenje kreditne kartice. Gospodin je županiju koštao i do 15.000,00 Kn mjesečno (kada se obračunaju porezi na onih 5.000,00 Kn).
nije dugk proslo otkad je hdzovac dosao
Tako se to radi u režiji HDZ. Dok osvajaju vlast su pošteni, moralni, obiteljski ljudi, a kad dođu na vlast lopovi, nemoralni, razaraju obitelji, a prije svega vole lovu...
Lijepa ostavština bivše županice Marine Lovrić Merzel.vijećnika SDP-a, HNS-a, HSP-a, Laburista, DSU-a, HSU-a, Reformista, AHSS-a, SPH-a te SDA.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako je Ivo.Samo ti njima reci,ionako sve propalo pa bar da savjetnici imaju za sebe i svoje. u biti,jedan drugog savjetuju i za svaki savjet dobro si isplacuju. Divno .