Fatalna bankarica mora vratiti novac i jahtu: Zajedno sa svećenikom osuđena za pronevjeru
Jasmina Bilonić morat će vratiti 2,5 milijuna kuna s kamatama koje se nalaze na računu na njezino ime u Partner banci kao i jahtu Lucky me koju je dobila od fra Šime Nimca
Komentari 23
Jadna žena. Sve joj otelo.
A dobra je,to triba priznat.
Šta je vratio Sanader? Vidošević? Todorić jadni nevini? O Kalmetama, Pašalićima, Vrdojacima, Barbarićima, Kutlima itd.itd nastavi niz, da ne govorimo. A treba (govorit)
Mora li ta žena uvijek biti "Fatalna bankarica"? Ne znam je li to nadimak postao ili se samo ne možete sjetiti kako se žena zove.
A fratar? Koliko traje suđenje?
Famfatal fatalna zena i fratar koja kombinacija. Ma ovo je za film i za holiwood.
E kad bi tako oduzimali svom tajkunima i onima koji su imovinu stekli na nezakonit nacin JAO KAKO BI DRZAVA BILA BOGATA:I MOZDA NE BI BILO ONIH KOJI KOPAJU PO KONTENERIMA
A taman je lipo sebi život sredila...
Zašto nije digla s računa i otišla na Havaje?
Baš su prikazali kako je vratila jahtu. Na slici pedalina s natpisom "turistički obrt Mlađo" i preko njega sprejem napisano "Lucky".
Kome treba novac i jahta!? Isusu ili sv.Petru najmanje.
Svugdje pošteni uvijek nagrabusi.
A s kim ti bankariš?
Hrvati bi mogli snimiti film o ovoj fatalnoj plavuši i nestašnom fratru 😊
bolja je kcer
Plavuša valovite kose, voli minjake i štiklice, koji klišej, lol.
Kako će fratar dobiti oprost ?Da li će ga trebati kupiti kao u vrijeme Martina Luthera.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Haha fra je bio frajer