Vatrogasci u Osijeku spašavali radnika kojemu je pozlilo na skeli
Kako neslužbeno doznajemo, vjerojatno dobio epileptični napad dok je stajao na skeli postavljenoj uz jedan ugostiteljski objekt na Trgu Ante Starčevića, u samom središtu grada.
Komentari 5
,Takvi bolesnici nesmiju auto voziti niti raditi na visinama i u odrređenim pozivima !
Još slika na:http://www.vatrogasci-osijek.hr/03-09-2011-1130-tehnicka-intervencija#more-8608
gospodo novinari, ovim člankom vrišite atak na najugroženiju skupinu ljudi - bolesnike. vi ste napali epileptičare, a u 24 sata su napali dijabetičare. pa što je vama uopće?! jeste li vi normalni? pa uz ovakav članak tko će ubuduće zaposliti i jednog jedinog epileptičara?! ovo je slučaj koji se dogodi jednom u sto godina i baš ste o tome morali trubiti! zbog ovog jednog slučaja, otkaze može dobiti stotine takvih radnika! pa dajte, razmislite malo, prije nego što napišete glupost! gdje je tu uredništvo uopće? što je s vama? što?
03.09.2011. u 23:26h Galadriel G je napisao/la: gospodo novinari, ovim člankom vrišite atak na najugroženiju skupinu ljudi - bolesnike Čista glupost nešto tajiti što je nato se pledira ovdje .. Zasigurno je stranim državama to zakon tko boluje od tee bolesti nemože posjedovati vozačku niti raditi na skelama ! Iako je istina da se ovisno o slučaju kod mnogih ne događaju padovi ali nisu nikako apsplutno isključeni !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
etika???? etika??? fucken etika! novinari, halooooo!!!