Ne prepucavajte se, dajte vatrogascima opremu!
Vatrogastvo u Hrvatskoj nije zapušteno od jučer. Zato je potrebno napraviti ozbiljnu analizu onoga što se dogodilo i što treba učiniti.
Komentari 10
Bravo .Odličan članak.Naravno,uvijek najbolji u "moru"ovih ostalih gluposti kojih se načitamo...
Bravo Nino! Konačno jedan objektivan osvrt u moru populističkih naklapanja i medijskog preseravanja te pozivanja na javni linč.
A oni koji od drzave uvijek nesto traze a ne placaju porez ,mogli bi pocet.
Jos jedna bljuvotina od clanka. Nabrajanje svima poznatih stvari i pravo komunisticki minimalna kritika vlasti...vi desnicari ste gori komunisti od titovih...
Raspudicu, uzalud ti je da prolijev zamotajes u celofan, curi na sve strane. Za katastrofalno stanje u zemlji ste krivi i vi sto sebe nazivate intelektualcima i sto bi se prvi morali obrusiti na gamad od politikanata sto je bacila zemlju u septicku jamu gdje se svi grcaju u govnima do guse od same drzave, do poduzeca i privatnih gradjana. U normalnim zemljama intelektualna elita skoci za vrat politicaru kada ne radi svoj posao. Ovdje u Svicarskoj politicar ne smije malu greskicu napraviti, a da ga mediji i intelektualci ne pritisnu uza zid i ne daju mu disati dok ne podnese ostavku ili masno plati za svoje greske. Nama je sada osiguranje vratilo novce posto su nesto izmuljali oko zdrastvenog osiguranja, slucajno ili namjerno ne znam, ali se intelektualna elita digla na noge u obranu gradjana i pritisla Vladu da vraca pare narodu tko je izmuljao racune, i odmah su morali vratili. Zamisli citavoj drzavi, 8 miliona gradjana. ..ehehe. Kada je vama netko vratio pare za nesto? Nasi su politicari opljackali citavu zemlju narodu i vi ih jos branite? Ma sram vas bilo, vi ste njihovi saucesnici u lopovluku i nakaradnoj politici u zemlji. Vi ste krivi isto koliko i oni!!
stace vatrogascima oprema ..ahahah vazno je da je VOZNI PARK vlade ponovljen..novi automobili..ahahahah
Jadni smo mi, šaka smo jada jer nam šaka jada vodi zemlju u propast.
Braco manjinci izbegavajte citati sta ovaj profesor pise,to je specijalni rat protiv nas da pocrkamo od smejanja,koriste tu nesretnu cinjenicu sto nismo imali traktor
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nino je odlican kao i uvijek. Kapa do poda!