Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 6
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
VELIKI POTENCIJAL
Povratak na članak

Varaždinska županija prva županija koja kreće u projektiranje i izgradnju geotermalne elektrane

'Sjever Hrvatske bogat je geotermalnim izvorima, i vjerujem da će tvrtka Bukotermal na istraživačkim i eksploatacijskim područjima postići uspjeh. Ovaj projekt omogućit će korištenje toplinske energije, posebice u Općini Mali Bukovec'

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.