Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Istarski župan
Povratak na članak

Valter Flego: Žica ugrožava turizam i dobrosusjedske odnose

– Ako se žica ne ukloni u što kraćem roku, to se može loše odraziti na rezultate turističke sezone – rekao je Flego

Komentari 3

Avatar Mrki medvjed
Mrki medvjed
16:09 21.03.2016.

Tisuću puta za turizam je gore premlaćivanje mladih Danaca noćas u Puli od slovenske žice.

VL
Avatar soliloquy
soliloquy
16:10 21.03.2016.

Žica se ionako miče zbog dogovora EU-Turska. Ali odma pojurili svi političari nešto reć da skupe jeftine bodove kad se makne. Čitat ćete u narednim tjednima kako je eto Karamarko maknuo žicu, ili možda Flego je taj koji je maknuo žicu, ne ne, Kolinda je makla žicu, a možda je Orešković je maknuo žicu. Smiješno.

VL
IS
istri
14:44 21.03.2016.

zica na granici slovenije i hrvatske je plod zlobe i ljubomore slovenske politike za sve sto hrvatska ima a oni nemaju. zica je plod svega. nema opravdanje pogotovo za zapadne granice .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.