Na mjestu srušene kuće gradi se prva zamjenska: 'Prezadovoljni smo, zadovoljava sve kriterije'
Tipske kuće grade se ovisno o članovima kućanstava i kreću se od 55 neto četvornih metara za samca ili dvočlanu obitelj, 70 četvornih metara za tročlanu i četveročlanu obitelj te 85 četvornih metara za obitelji s pet i više članova.
Komentari 15
Super, imao si straćaru sada dobivaš novu kuću i to odmah prodati i kupiti stan u ZG-u! Mi koji smo ulagali u svoje nekretnine sada moramo ulagati i u tuđe jer oni nisu u svoje!
super srusena stara bajtica i dobiju vece i nove..
Adezej propaganda
Ajde da su plaćali osiguranje i poreze ko ostatak Hrvatske možda bi razumio ali od rata su bili od posebne državne skrbi i niš nisu napravili sve te godine čak si niti osiguranje uplatili za nedaj bog I sad zaa nešto kaj nije vrijedilo 10000.eura dobivaju novu kuću koju opet nikad nebudu niti pofarbali niti lipu osiguranja uplatili Te kuće bi trebalo proglasiti državnim vlasništvom i stanari nek plaćaju u ratama bar koliko materijal košta Ovako mi svi koji svoje održavamo ispadamo budale
Hura! HDZ je obnovio Hrvatsku!
120 dana za jednu montažnu kuću?Zašto odmah ne grade njih desetak?U Austriji firma Wolf sagradi montažnu kuću u dvije etaže na već pripremljenu betonsku ploču,ili podrum u roku od 4 tjedna,sa fasadom,ključ u ruke,ako grade više kuća u nizu kao malo naselje gotovo je za pola godine,ponekad malo duže....
Plaćeni oglas? Obnova je trebala davno započeti pa Horvat ne bi trebao naručivati promo članke...
Dobro se pjeni u narodu, oblaci sve govore. Vrijeme je za nove izbore.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ovi što će dobiti nove kuće sigurno su do sada u svom životu psovali državu 10 puta dnevno, al sad je dobra kad dijeli. ne bi im ja ništa dao, eventualno isplata koliko vrijedi trošna kuća stara 70 godina u banovini, znači nekih 15000 eura maksimalno.