Uzbuna u Rimu zbog prosvjeda
Autocestama i gradovima prosvjeduju autoprijevoznici i najavili su opsadu Rima na dan glasovanja stabilizacijskog plana Lettine vlade.
Komentari 2
Jadan Berlusconi ako je tako nisko pao da se udružuje sa uličarima kako bi srušio vladu...meni ti Forconi izgledaju kao da su izmanipulirani od nekoga
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Molim da njemacki ministar vanjski poslova, EU ministrica vanjskih poslova, predstavnica americkog State Departmenta i svi drugi EU politicari, koji su ovih dana pohodili Kiev braneci demonstrante, hitno krenu u Italiju i ponove sve izjave koje su o demonstrantima i vladi izrekli u Ukrajini. Ako to ne ucine, dokazat ce da su, najblaze receno, licemjeri.