Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 149
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
TRGOVCI IMAJU SVOJE TAKTIKE
Povratak na članak

Uskrsna košarica gotovo duplo skuplja: 'Postoje velike razlike u cijenama istih namirnica na različitim lokacijama'

Razina cijena hrane već se nalazi na visokoj osnovici, a kategorija hrane i dalje predstavlja najveću pojedinačnu stavku u strukturi potrošnje kućanstava

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.