Beroš: Imamo četiri nova slučaja, jedan u Varaždinu. Nisu pili ista pića. Ako treba uključit će se i SOA
Ministar Vili Beroš potvrdio je da se u Hrvatskoj pojavilo još nekoliko sumnji na slučajeve trovanja pićem. Okolnosti se utvrđuju.
Komentari 11
Kakva SOA i DORH izvadite ta pica iz trgovina i restorana dok nije kasno!
Piješ vodu, kavu, čaj i prirodne sokove koje sam napraviš i sve bu super
To nije strašno. Samo 4 nova slučaja. Kad bude 40.000 novih onda tek treba reagirat. Do tada najbolje ništa.
Dajte izvadite ta pica iz trgovina. Ima li tu iko normalan? Sta se ceka? Da nam neki turist bude lose i da se to stavi na medjunarodnu razinu? I odma ce nam pasti broj turista. Vadite te sokove odma iz trgovina, sto se ceka?
ma ko naručeno dogadaj svi sad se mogu ukuljuciti da se nesto desava..
Od pelinkovca i piva se takve stvari ne dogadaju
Vrijeme je da se SOA uključi i u ispitivanja cijepljenja protiv covida.
Ako treba uključit će se i SOA, čuj to ako treba? Pa već je trebalo dići na noge sve moguće institucije, e moj ministre, zar nema nitko pametniji mlađi sposobniji od tebe? E moj jadni prevareni i opljačkani narode, sad te još truje tko kako hoće i kako se kome sjeti.
Domaca rakija je najbolja za to. Od nje nitko spalio nije probavni trakt
kad če Alemka o mjerama
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Već je trebala se uljučiti SOA i DORH, i tajne službe i policija u zemlji gdje se puni