Uskoro drastične mjere u susjedstvu: Ulazak u gradske centre će se snimati, a kazne za prekršitelje do 2180 eura
Prema nacrtu, svatko tko uđe bez dopuštenja i ne izađe unutar 30 minuta počinit će prekršaj prema članku 52. Pravilnika o cestovnom prometu.
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znači , uđeš u centar da pokupiš rođaka, i zbog zastoja voziš koju minutu duže, pa te oderu ko zadnjeg kretena. Demokracija na najjače.