Upozorenje: Na autocesti A7 automobil vozi u suprotnom smjeru
Zbog pojačanog prometa u zonama radova vozi se usporeno i u kolonama u smjeru Zagreba
Komentari 10
Bas vozim i ćitam onako paralelno vl na mobu. Hvala za info.
i kakvog smisla to sada u internetu? Upozorenje za sve vozače koji za vrijeme vožnje sufraju internetom....
Dobro ds ćitam VL na mobu dok jurim na autocesti
Oprez bu.....letina vozi u krivom smjeru. Očito je vozačka u krivom džepu. Trebala bi zauvijek završiti u ladici MuP a s rupama. Probušena, poništena s razlogom. Bolje rupa no nečiji nedaj bože nedužan život
Da jedan na tisuće njih😀
Grozna greška
hm, putem radija obavještavaju se vozači o ''ghost'' vozaču a obavijest putem portala o istom .. tko zna, možda netko ne sluša radio u vrijeme vožnje pa netko pročita obavijest i nazove vozača te ga upozori ako je na toj dionici ali to je već sf. iako ne treba ni tu mogućnost zanemariti. ipak postoji mala mogućnost da netko i zbog ove obavijesti putem portala spasi nekomu život, možda bi dobro bilo da stavite kliznu traku ispod svakog članka pa neka se vrti ovakva vrsta obavijesti dok ne prođe opasnost. u svakom slučaju, pozdravljam nakanu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Šta jedan u suprotnom smjeru?! Stotine, svi osim mene idu u suprotnom smjeru! :-)