Unija Kvarnera u koaliciji sa strankama Pametno, Fokus i Nezavisnom listom Zagreb
Predsjednik Unije Kvarnera Marko Boras Mandić rekao je da je zadovoljan suradnjom s ljudima koji nisu ovisni o politici i imaju iza sebe rezultate u gospodarskom i društvenom angažmanu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Stranke centra haha !!