Umro bivši japanski ministar financija
Nakagawa je široj javnosti postao poznat nakon što se pojavio pijan na konferenciji za novinare nakon skupa G7 u Rimu, a nakon toga podnio je ostavku
Komentari 4
OB
04.10.2009. u 22:35h CaptMikulaMali je napisao/la: A naš još živ i dalje nas gazi! ==============0 0 Pa da ti ili ja jedemo po pola praseta za obrok i mi bi živjeli još dugo dugo. Ovako naši političari ( bolje rečeno lopine) žive daleko dulje od životnog prosjeka:
SM
Harakiri...
CA
A naš još živ i dalje nas gazi!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ciroza...