Ukrajina tvrdi da je spriječila ruske 'terorističke napade' na metro: Otkrivena cijela mreža ruskih špijuna u Kijevu
Istražitelji su protiv navodnog regrutera na Krimu podigli optužnicu po tri članka Kaznenog zakona Ukrajine – za veleizdaju, terorizam i nezakonito rukovanje oružjem
Komentari 5
Zar to ikoga može čuditi s masovnim ruskim zločinima u Ukrajini gdje svake noći u ruskim napadima ubijaju civile...
Uopće ne sumnjam u istinitost te informacije. rusija je sramota čovječanstva
rusi i terorizam? ma neee, tko bi to doveo u vezu jedno s s drugim 😁
nitko ne sumnja da je to istina, pogotovo kad vidi svakodnevne snimke pobijenih ukrajinskih civila i djece u ruskim udarima dronova, na što obični rusi stavljaju vesele smajliće! fuj!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa rusi svaki dan već skoro 2 godine rade "ljudski safari" u Hersonu te dronovima traže civile po ulicama i namjerno ih ubijaju po cestama. pred mjesec dana nasred ulice ubile su baku Loru s nekoliko koza koje je vodila na ispašu, ubili su više ljudi u autobus, žene koje su išle u kupovinu itd.! odvratni "ljudi"!