'U brojnim slučajevima ravnatelj škole imao bi manju plaću od nastavnika'
"Svojim istupima iz koristoljublja, samo štetite svima nama u sustavu obrazovanja koji se svojim radom i trudom zalažemo za bolji status svih zaposlenika", ističu u priopćenju predsjednica Hrvatske udruge ravnatelja osnovnih škola prof. Antonija Mirosavljević i predsjednica Udruge hrvatskih srednjoškolskih ravnatelja, prof. Suzana Hitrec
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0