U Srbiji i Rusiji se skrivao 17 godina zbog ratnog zločina
Sredinom lipnja prošle godine Vidak je trajektom krenuo iz ruskog Sočija prema Turskoj gdje su ga odmah uhitili po tjeralici
Komentari 10
hahahaha imas pravo hahahaha
Truni u zatvoru za svoje zločine i ma koliko te osudili bice malo.A ti samo lazi.Budi bar jednom covjek i priznaj zasto si ubio covjeka,tko te je platio i zasto,nemoj citav zivot biti monstrum.!Nadam se da ce pobjediti pravda i da ces zasluzeno trunuti u zatvoru,do smrti.!
Ja vama vec 32 godine govorim da su srbi najveci lazovi,pa i ovaj sto pokusava da sad laze na mrtvog covjeka.Treba da ga osude na dozivotni zatvor na Goli otok da tuca kamenje i koze tamo da se koze razmnozavaju.
Taj je Hrvat, kako Vidak moze da bude Srbin??
Najjace od svega je da je Hrvoje shvatio gde su mu koreni i ratovao na Srpskoj strani.
Hrvat ali srbin tj.četnik veci od vecine pravih srba,četnika.
Od 1991-1995 je postojala grupa koja je na podrucju opcine Sunja radila zlocine kakoprotiv Hrvata i u Hrvatskim selima tako i protiv Srba koji su bili protiv rata i nisu bili cetnicki nastrojeni.Takve ljude su nazivali ustasama i izdajicama i zato je ovaj covjek ubijen i srusena mu kuca.Grupa se sastojala od vise ljudi i bar se nadam da ce ovaj zlocinac progovoriti i jos neko od njih odgovarati za svoje zlocine:ubojstva,sverc drogom,oruzjem,rusenje i palenje kuca itd....
Budak, Vidak isti djoka, mozda je i mesanac, nebitno!
bas volim da je dolijao taj lazov i ubojica neka kaze zasto i kako je ubio covjeka ni krivog ni duznog i po cijem naredjenju je ubijen i kuca mu srusena , to je vandalizam, divljastvo i kriminal preko svake mjere, ajde Zuti reci nam zasto????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bježao u Tursku...ma di će suza neg na oko iii-jaaaaa-ha-ha-ha >:-))))))))))))))