U Splitu ponovno sniježi. Ovaj puta zimske službe čiste ulice.
Zimske službe su izašle na teren te čiste ulice i posipaju ih solju, pa se građani mogu nadati da neće imati problema kao što su imali prethodnih dana kada je snijeg blokirao cijeli grad.
Komentari 6
kad vidimo koliko su vatreni i ažurni s tim snijegom, imaju srećće što im srbi 1991 nisu došli do mljeta najjači mi je lik koji je skinuo ulazna vrata od kuće i s njima čisti snijeg HAAHAHHAHAHAHHAHHHA tim je sve rečeno
ali i dalje ce trebat uzeti lopate i metle i ispred kuce/stana pocistiti
ovako ce se probudit i vec ce bit na svojim \"radnim\" mjestima u kaficima i kukat kako im niko ne pomaze... bar ce imat ciste puteve do svojhih birtija da mogu nastavljat svoje \"fjake\" koje ih ne puštaju od rođenja do smrti
Pošaljite im i ralice za stubišta i prilaze kućama i stanovima, također se traži 10 ralica koje čiste stepenice-skale
super, nadam se još da će splićani očistiti i gradsku vlast od trutova. iskreno se nadam da je ovo dobra lekcija da kad se građani udruže da se vidi njihova snaga. nadam se da ćete se nakon snijega, uspjeti riješiti seke i brace. ;-)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nadam se da im je poslan 1 kamion lopata za snijeg i led, to im jedino treba. najjača vijest je bila da civilna zaštita splita nema ni jedne lopate, koga ce oni štitit ???? HAHAAHAHAHAH