U sisačkoj sigurnoj kući ostali bez grijanja i nemaju dovoljno hrane
- Poslali smo molbu trgovačkim centrima, no odazvao se samo jedan. Svaka donacija u hrani dobro bi nam došla, kaže voditeljica Lahorka Zec
Komentari 4
...hmmm...kad su p.... i koncertni ured važniji od života ljudi...
Triba provijeriti kako se trose te donacije. Ima slucajeva kada OSOBE KOJE VODE dorovoljne organizacije kao Karitas, kamione dovezu u svoja sela - ili mijesta. Tamo najprije podille najbolje SVOJIMA DOBRO-STOJECIM NAJBLIZIMA, KOJI SA TRAKTORIMA ODVOZE STVARI. Onima kojima trbaba NEOSTANE NISTA. Nitko ne kontrolira ta drustva. Ovi be sve mogli dobiti od Karitasa, zasto su nesposobni oni koji to vode???
daj molim te pročitaj hrvatski pravopis,hrvatsku gramatiku i onda tipkaj, stvarno je hrvatska bogata zemlja kad\' svaki polupismenjak može laprdati,a da ima istine u tome što govoriš,ima,samo navedi ta sela i te ljude,ali,zna se,nećeš,i tvoja je rodbina najvjerojatnija osladila brk caritasovim paketima,a i obukla se ovih zima
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaki od županičinih \"savjetnika\" i sama županica svaki mjesec po 1000 kn i eto novaca za sigurnu kuću. Najviše žena ubijaju u Sisačko - moslavačkoj županiji, županice i savjetnici.