Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
parlamentarni izbori
Povratak na članak

U Siriji otvorena birališta, 7195 ljudi natječe se za 250 mjesta

U posljednja tri mjeseca u Siriji je osnovano devet novih stranaka, a sedam od njih kandidiralo se na izborima

Komentari 4

WA
wahr
12:34 07.05.2012.

Gospodari Kaosa, citaj Amerika u ovom slucaju i Saudijska Arabija, zelu instalirati revolucionare na vlast koji nemaju potpore medju narodom. Te revolucionare ili tereoriste bi oni instalirali bez izbora, bez demokratskog proseca. Po tom scenariju nitko od ovih terorista ne bi isao u Den Haag nego na vlast u Damask. Medjutim, svijet jos nije postao jednopolarni. Dakle svijet je jos uvijek visepolarni i to kvari racune Americi i njenom prvom krugu satelita.

VL
AN
anaMsicjar
15:51 07.05.2012.

Naravno da zapad nece priznati te izbore kao ni petokolonaska opozicija. No pogledajte pazljivije izbore za republikanskog kandidata i nevjerovatnu lakrdiju gdje mediji ignoriraju Ron Paula, jedinog covjeka u USA koji govori istinu. To su cak i u Spanjolskoj primjetili.i. SPAIN FOR RON PAUL *Original Video* - nadjite video

VL
TI
Tatanka-Iyotanka
07:17 08.05.2012.

Zašto se od strane \"zapada\" ne osuđuje takozvana oporba u ovom bojkotu izbora..... U Siriji su strani promatrači, izbori će biti nadgledani....pa zašto pobogu ta fantomska oporba ne izađe na izbore i dokaže koliko ih narod Sirije želi kao zastupnike. Zanimljivo i očekivano ponašanje.....nadasve prozirno, rekao bih od strane zapada

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
11:38 08.05.2012.

08.05.2012. u 07:17h Tatanka-Iyotanka je napisao/la: Zašto se od strane \"zapada\" ne osuđuje takozvana oporba u ovom bojkotu izbora..... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Jer je ta i takva oporba marioneta zapada.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.