U selu Prekopa teška oštećenja na kući iz – 2003.!?
Ostali smo i zarobljeni u Petrinji, nismo mogli u Glinu, stopirali smo neuspješno dok nas nije vidio jedan Petrinjac koji je rekao da će nas odvesti k djetetu. Dijete je, srećom, bilo neozlijeđeno, no imali smo što vidjeti. Kuća sagrađena 2003. bila je neupotrebljiva – govori nam Vlado.
Komentari 32
Točnije bi bilo:"sumanuti sadovi!"
Da nije Chachiceva? Najveći blefer, trebao bi igrati poker ako već ne.
2003? a nista napisali tko je radio i bio investitor, jer to bila kuća iz obnove ili privatno građena...
Nema adezejovaca da nam malo pojasne kako radi obnova u njihovoj verziji... Cudom se cudim...
Nije li 2003. na vlasti bio SDP na čelu s pok.Račanom? Kako sad to?!?
Pa 2003 god. Su vlastodršci bili drugovi iz Kukuriku koalicije..... Kako se takva gradnja njima mogla dogoditi treba pitati Čačiča i Mrak
Šta je maloljetno dijete radilo samo u kući?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Na ovom se portalu svakavih gluposti može pročitati ali vrhunac su komentari ispod ovog članka osobe koja se potpisuje nickom Majda. Ljudima iz članka se desilo skoro najgore moguće (teška smrt i bolest jedino su teže), a ta neempatična Majda se ženi koja je ostala bez doma obraća napadajući ju od toga kako je njena obitelj došla do kuće do toga da kaže da je prijavila obitelj “nadležnim službama”. Kužim da je u pitanju neobrazovana nepismena komentatorica, ali tu količinu zloće nikako ne mogu shvatiti. Da ne kažem da se ne mogu načuditi ADMINISTRATORIMA što dozvoljavaju ovakve neljudske komentare ... ili mogu.