Sudeći po uvredama, etiketiranju i aferama koje gotovo svakodnevno jedan drugome pronalaze kandidati u Splitu, čini se da je ova predizborna kampanja iznimno prljava. Aktualni gradonačelnik Ivica Puljak i kandidat Centra za novi mandat kaže kako se njemu čini da je kampanja prljava te iznosi primjere anketa koje se odnose na Splitsko-dalmatinsku županiju.
– Recimo, mediji objavljuju ankete o navodnoj popularnosti HDZ-ovih i SDP-ovih kandidata a da ne objave tko je radio anketu i na kojem uzorku kako bi se stvorio dojam da naša kandidatkinja nema šanse, a HDZ-ov kandidat je premoćan jer u drugom krugu pobjeđuje Ostojića – navodi Puljak, koji drži kako prljavu kampanju kao i uvijek vodi onaj tko je cijelu državu i njezine institucije podčinio sebi. Što se tiče njegove kampanje, kaže kako iza njih ne stoji nitko osim građana.
U prljavoj splitskoj kampanji protukandidati si ne ostaju dužni: Optužuju se za laži i prijevare, a udaraca ispod pojasa bilo i prije

"Šuta se s Puljkom ne može nositi, a ja bih njime u drugom krugu pomeo pod", kaže Kerum. "Treba prestati s barbarstvom i lošim načinom komunikacije. Sadašnja gradska vlast prednjači u tome te širi sukob i na ljevicu", veli Šuta
Komentara 1
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima li prljavijeg od Puljka i njegovog partnera Ivoševića ?