Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 13
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U VARAŽDINSKOJ ŽUPANIJI

U prevrtanju traktora poginuo vatrogasac: 'Ostat će zapamćen kao častan čovjek'

Preminuli vatrogasac
Foto: DVD Radovan
28.09.2023.
u 15:52

Njegov odlazak ogroman je i nadoknadiv gubitak za naše društvo i okolinu, napisali su članovi DVD-a Radovan kojemuje pripadao stradali

U prevrtanju traktora u Varaždinskoj županiji, o čemu smo izvijestili, jučer je poginuo Tomislav Buhin. 

"S velikom tugom i boli javljamo da nas je jučer nakon strašne nesreće i tragedije napustio naš dugogodišnji operativni član, prijatelj i vatrogasac Tomislav Buhin u 41. godini života... Ostat će zapamćen kao častan vatrogasac i čovjek, poznat po dobroti, poštenju i velikom srcu. Ovim putem izražavamo iskrenu sućut cijeloj obitelji Buhin. S ljubavlju i poštovanjem čuvat ćemo uspomene na tebe, tvoje riječi i tvoja djela... Njegov odlazak ogroman je i nadoknadiv gubitak za naše društvo i okolinu. Posljednji ispraćaj dragog nam kolege bit će u petak u 15 sati na groblju u Margečanu", objavio je DVD Radovan.

VIDEO Bivši rukometaš Denis Buntić osumnjičen za nasilje javio se u policijsku postaju

 

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije