U političkom su paklu, ali za investitore su raj
Za promjenu makedonskog ustava zbog promjene imena Makedonije u Sjeverna Makedonija glasovalo je 80 zastupnika čime je postignuta dvotrećinska većina od 120 zastupnika. Oni koji podržavaju promjenu imena nadaju se da će njihova zemlja krenuti putem euroatlantskih integracija
Komentari 4
Makedonija je daleko iza nas, no tamo je lakše osnovati firmu, manji su porezi, lakše su investicije, puno je jeftinija radna snaga itd. Da nema blokade Grčke bili bi raj za investitore... Kao i sve na području bivše Juge, korupcija je na vrlo visokom nivou, radne navike i moral na vrlo niskom. Makedonija je privukla neke velike investicije i imala je rast veći od Hrvatske, no u zadnje vrijeme to je sve stalo. Ako krenu prema NATO-u i EU, onda će doći novi val... Ali, za razliku od Bugarske, neće nas baš tako skoro prestići. Prije će nas prestići npr. Bjelorusija...
Svaka cast gruevskom. Posto poto hoce da prime Makedoniju u Nato. A nas zajebavali i sprdali se godinama sa nama. Pa izbori u Makedoniji nisu uspjeli jer manje od 37% makedonskog naroda izislo na izbore. Haha neki se kunu u demokraciju moze ispod stola.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako je imati vlastitu drzavu nebitno i za ismijavanje (srbadijo na portalu) ,zasto onda kmecite za Kosovom? Komad drzave vise-manje..cemu tragedija..