U novim zakonima Saudijska Arabija ateiste definira kao teroriste
Prema dekretu 44 koji je izdao saudijski kralj Abdullah kriminalizirano je 'sudjelovati u neprijateljstvima izvan kraljevstva'. Predviđene kazne za takvo djelovanje su između 3 i 20 godina zatvora.
Komentari 17
Vjerujem kako se svjetionik demokracije sa zapadnog atlantika na celu sa nobelovcem obamicom i mc cainom nece mijesati u unutarnje stvari ove liberalne i napredne drzave
cionisti i vehabije= braća
Arabia Amerika demokrati, Putin se valja od smijeha.
sad sam terorista i za bracu arape
Što kazati... Glavna Zapadna uzdanica u muslimanskom svijetu... Naš partner... Espešli pozdrav našoj ministrici vanjskih pozdrava koja je zajedno sa Abdulahom član grupe Prijatelji Sirije...
a kad ce njima eu i ameri izvesti demokraciju ???? he he he
Nema im koristi od toga i bolje da su ateistima uveli novcane kazne da moraju i oni placati za Crkvu tj. tamo njihovu vjeru....
kad ce ih vec jednom primiti u eu , mozda u paketu s ukrajinom ili ce na predlog nekog dejansavjetnika iz engleske morati cekati da se paket prosiri
Ibn-Saudi su izmišljotina Engleza.
ovaj kralj kao da je glasogovornik vlade sjedinjenih americkih drzava neki su pogresno iskrivili rjec terorista,pa onda nije cudo kada cujemo islamisticki teroristi, ateisticki teroristi,jos samo da nazivaju i krscanski teroristi, i eto ti pihhhh
Gdje je sada Amerika da osudi ovaj sramotan cin Saudijskog diktatora? Zasto suti Amerika?
O tempora, o mores! - O vremena o navike!
Naša vlada jest sve baš ono zlo koje potvrđuje ispravnost tog zakona.
Zar ovako nešto nije bilo i u zapadnoj evropi svojevremeno . Zar nije stradalo 50 milona onih koji nisu verovali u lažnog naslednika apostola Petra
Nama ovaj zakon ne treba, jer su vec 92 % vjernici a oni ateisti sto nisu i ne vide se od Vjernika.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kad po sili zakona moraš vjerovati onda nešto smrdi. Ne bih rekao da je Muhamed (Mhmd) tako propovijedao. Zna li netko?