Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
islamska država
Povratak na članak

U novim zakonima Saudijska Arabija ateiste definira kao teroriste

Prema dekretu 44 koji je izdao saudijski kralj Abdullah kriminalizirano je 'sudjelovati u neprijateljstvima izvan kraljevstva'. Predviđene kazne za takvo djelovanje su između 3 i 20 godina zatvora.

Komentari 17

KA
kafka
09:20 03.04.2014.

Kad po sili zakona moraš vjerovati onda nešto smrdi. Ne bih rekao da je Muhamed (Mhmd) tako propovijedao. Zna li netko?

VL
Avatar abcd
abcd
07:34 03.04.2014.

Vjerujem kako se svjetionik demokracije sa zapadnog atlantika na celu sa nobelovcem obamicom i mc cainom nece mijesati u unutarnje stvari ove liberalne i napredne drzave

VL
ST
stomugromova
08:54 03.04.2014.

cionisti i vehabije= braća

VL
Avatar Vladimir1204
Vladimir1204
09:30 03.04.2014.

Arabia Amerika demokrati, Putin se valja od smijeha.

VL
Avatar tamni@
tamni@
07:39 03.04.2014.

sad sam terorista i za bracu arape

VL
LD
lopov drpiga
07:06 03.04.2014.

Što kazati... Glavna Zapadna uzdanica u muslimanskom svijetu... Naš partner... Espešli pozdrav našoj ministrici vanjskih pozdrava koja je zajedno sa Abdulahom član grupe Prijatelji Sirije...

VL
DU
Deleted user
08:35 03.04.2014.

a kad ce njima eu i ameri izvesti demokraciju ???? he he he

VL
AA
aabbcc
11:19 03.04.2014.

Nema im koristi od toga i bolje da su ateistima uveli novcane kazne da moraju i oni placati za Crkvu tj. tamo njihovu vjeru....

VL
FU
furest
08:18 03.04.2014.

kad ce ih vec jednom primiti u eu , mozda u paketu s ukrajinom ili ce na predlog nekog dejansavjetnika iz engleske morati cekati da se paket prosiri

VL
ST
stomugromova
14:57 03.04.2014.

Ibn-Saudi su izmišljotina Engleza.

VL
SE
selbivoje
09:36 03.04.2014.

ovaj kralj kao da je glasogovornik vlade sjedinjenih americkih drzava neki su pogresno iskrivili rjec terorista,pa onda nije cudo kada cujemo islamisticki teroristi, ateisticki teroristi,jos samo da nazivaju i krscanski teroristi, i eto ti pihhhh

VL
Avatar nocni_kupac
nocni_kupac
13:18 03.04.2014.

Gdje je sada Amerika da osudi ovaj sramotan cin Saudijskog diktatora? Zasto suti Amerika?

VL
ST
Stjepan
17:52 03.04.2014.

O tempora, o mores! - O vremena o navike!

VL
ZL
zlako
20:22 03.04.2014.

Naša vlada jest sve baš ono zlo koje potvrđuje ispravnost tog zakona.

VL
Avatar EI Indio
EI Indio
14:39 03.04.2014.

Zar ovako nešto nije bilo i u zapadnoj evropi svojevremeno . Zar nije stradalo 50 milona onih koji nisu verovali u lažnog naslednika apostola Petra

VL
AA
aabbcc
10:56 03.04.2014.

Nama ovaj zakon ne treba, jer su vec 92 % vjernici a oni ateisti sto nisu i ne vide se od Vjernika.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.