'SDP i HDZ već sada rade zajedno ispod žita, a njih mogu ujediniti samo novac, zarada i interes'
Marija Selak Raspudić, nezavisna političarka kaže da koalicija SDP-a i HDZ-a zapravo postoji i danas, ali 'ispod žita', ne kroz potpisan sporazum o koaliciji
Komentari 20
Kaže ona koja cijelo vrijeme radi za ljevicu.
Odlična kombinacija za stabilnu vladu: jedni se zalažu za imigraciju, drugi protiv, jedni za kapitalizam drugi socijalizam..
To bi morala biti izuzetno vanredna situacija.
Mokri snovi levih i desnih štetočina. HDZ je državotvorna stranka i jedini je garant sa velikanima kao što je Plenković opstanku države Hrvatske
Ova konstatacija je već blagi SF.
Njemačka nije nikome uzor, jer je u povijesti imala nacizam pa sada moraju koalirati lijevi i desni zajedno, jer ih hvata panika kad čista desnica (Afd) pobjeđuje...to su njihove traume iz prošlosti. Kakve veze s time ima Hrvatska? Nikakve.
Mogu kad među njima nema nikakve suštinske razlike. A što se tiče ovog kod nas, pa razotkrio ih je general Gotovina. Oni su u stalnom kontaktu i pričaju a nama glume da su u svađi. I Plenković i Milanović suu komunjare i komunjarski potomci a takvima ne vjerujem da mi kažu da je nebo plavo.
Da se pojavi superjaka treća opcija odmah bi partije HDZ i SDP ušli zajedno u koaliciju. Oboje su centar, oboje vole tekovine socijalizma (koji i danas funkcionira), oboje nemaju vlastitu politiku nego plivaju kuda ocean ide.
Svejedno jesu li u koaliciji ili nisu, bitno je da provode istu politiku. Lijeva neoliberalna agenda. Promigrantska lgbt....uglavno protuhrvatska
zar predsjednik sdp nije bio u hdz? zar predsjednik hdz nije tek 2010 ušao u hdz?
istina,novac ih spaja.
Velika koalicija po njemačkoj recepturi, bila bi pun pogodak.
HDZ i SDP su dvije sestrinske stranke, dva krila iste Partije, dvije kuglice istog izmeta...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako bi se to dogodilo HDZ više ne bi mogao ni glumiti desnicu. A za tako nešto trebala bi se dogoditi jaka alternativa za Hrvatsku koja bi ih natjerala na protuprirodan politički blud. A takve alternative u Hrvatskoj još nema na vidiku.