U Hrvatskoj kreće novi projekt: Organizirat će se okupljanja, a onda će se provjeravati tko se zarazio
To nam stvarno otvara novu mogućnost da odluke koje se budu donosile ne budu samo restriktivne na nacionalnoj i lokalnoj razini, već da se uzme u obzir ono do čega je znanost došla i da vidimo možemo li tim putem ići u ozbiljno popuštanje, kazao je ministar Božinović
Komentari 28
Ovaj je lik skrenuo...
Ha, ha, ha, ovako nešto glupo rijetko se može čuti!
Znanošću se bave znanstvenici i njihovi rezultati se provjeravaju kroz peer rewiew. Ovo što vi pokušavate smrdi na zlouporabu znanosti u političke svrhe, što su radili nacisti i komunisti.
Po kojoj novonormalnoj logici bi se preboljeli i cijepljeni trebali bojati necijepljenih?
.. Haa????. Wtf😂😂😂Sto sam to procita upravo.
Baš su maštoviti. Sad već unaprijed imaju opravdanje za izborno divljanje.
Zašto to raditi? Pa sve su to napravili i ispitali ovi što su proizveli cjepivo. Ili možda ipak nisu?
U Švicarskoj dobije se 5 brzih testova po osobi i to besplatno .Mjesec dana druzimo se najmanje 15 osoba svaki vikend a na posao idemo svi svaki dan i poslije dva dana testiramo se sa tim testovima i nitko nijee pozitivan .Čista propaganda i laž svega ovoga
Pa što će dobiti time? Oni ispituju može li zdrav prenijeti zdravom. Treba formirati grupu od nekoliko zaraženih, onih koji su se cijepili i onih koji su preboljeli i onda gledati rezultate. To sve raditi pod strogo kontroliranim uvjetima. Nek idu na zrće i nek im država svima plaća koktele dok pokus ne završi. Ne brinem se za odaziv. Još ako se potrefi i vrijeme pa se mogu skinut u badiće evo ti veselja za sve.
pa to su već mogli saznati iz podataka većih tvornica, gdje ljudi 8 sati rade jedan uz drugoga. što će sad napraviti, dokazati da je manja vjerojatnost da se zarazite na otvorenome, bez ikakvih maski, nego u zatvorenome, sa maskama?! za to ne trebate posebna istraživanja, to je zdravorazumski! ništa se neće postići, osim što će se dobiti pravna osnova za pokretanje tužbi i ogromnih odšteta od države. sve mjere koje su se provodile i još se provode, su neučinkovite, ništa od očekivanja liječnika, tzv. stručnjaka, se ne ostvaruje. većina smrti se pripisuje koroni, maše podacima da sad umiru i mlađi, al nikad ne veli prava klinička slika i povijest bolesti umrlih. ne može od respiratorne bolesti umrijeti prije zdrava osoba, to je jasno. nešto od kroničnih moraš imati. ali ne...
ne lazi ne zanima vas ni zdravlje ni znanost uostalom to je protivno vasoj filozofoji stranke koju je utemeljijo Franjo a krstio Milan Bandic..
A ljudi moji ... ovo vse već i već gre na kvasinu.
U nekim Američkim državama za ovako nešto bili bi kažnjeni sa 5000 dolara
Kopija iz Engleske.
Prepametni "stožer" izmišljava nove bisere.Jel je na vašim sjednicama toliko propuha?
Pa što niste već počeli? Eto vam zagrebačke škole. Maskenbal svaki dan.Sad je kao pao broj zaraženih zbog drugih županija koje su zatvorile škole,a Zagreb i dalje šiba 500 dnevno.Nema veze! Od ponedjeljka i srednjoškolci na maskenbal.
Znanost je ispred gatanja, i mudrovanja.... Podrźavam ovaj pokusaj dovodjenje u red, jer nije isto ako je na koncertu cijepljena osoba ili ne cijepljena....
Super ideja! Okupiti antivaksere i ravnozemljaše, i ubaciti 2-3 zaražena (može biti i Indijac). Pa da vidimo rezultat.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo bolesni i cijepljeni, preboljeli, dobiti će covid putovnice, a mi zdravi, dobiti ćemo od šake do lakta. Mi zdravi ne ćemo moći pristupiti raznim uslugama, putovanjima i sl. a bolesnici uz covid putovnicu mogu kud god žele. Koja inverzija, ne će to dugo!