U BiH uhićena državljanka Srbije osumnjičena za terorizam
Prema neslužbenim saznanjima beogradskih medija, Đusinac je bila "kurir Islamske države (ISIL) čiji je glavni zadatak na području BiH bio prenošenje informacija o metama terorističkih napada"
Komentari 25
VL je veoma smjesan- interesantno kada je nesto lose onda je osoba Srbskoga drzavljanstva kao u ovome clanku a kada je nesto dobro onda je Albananac iz Juzne Srbije hahahh- zuti zurnalizam
Turska ,Albanija ,Bosna i naravno Kosovo! To su delovi Evrope koje najvise podrzava USA,I sad evo tu su islamisti a sto ce tek da ih bude! A hriscanski narodi na Balkanu se ne trpe !
Svi isilovci imaju bradu i brkove zanima me jeli ova gospođa pustila bradu bar dolje ako nemože gore.
Ovo sa ovim islom postaje sve zanimljivije ko šta skim i kako..
Prema neslužbenim saznanjima beogradskih medija, Đusinac je bila "kurir Islamske države (ISIL) Kako su je razotkrili lagano kad su vidjeli putovnicu izdanu od ISIL - države i pri dolasku u Bošnjačku drŽavu .. Veliki pečat teror-Islamist država ... ju je odala
Nas bi više trebali brinuti oni ''naši'' građani koji, kao odlaze kod rodbine u Austriju,Njemačku Švicarsku, na školovanja,ljetovanja,rad itd...a u stvari odlaze u tzv.kampove za vojnu obuku u SAP Vojvodini i srbiji.
Neka samo ruju Isilo-vci ali nemojte onda opet plakati narednih 20 godina !
Ne brinu mene Isil mene vise brinu oni bradati cetnici
Državljanka Srbije iz najverovatnije južnog dela Kosovske Mitrovice? Elma? E da je ovo napisao neki američki novinar ne bih se čudio ali ovako...
Državljanka Srbije iz Kosovske Mitrovice u Srbiji(?!) sa srpskim imenom Elma (?!).
Jer ovo zadnja vijest jugoslovena prije službenog gašenja TANJUG-a? S.Mitrovica je na Kosovu a ne u srbiji.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ima ovi islamista na nasim prostorima ,vise nego sto se pretpostavlja, a jos vise Ima oni koji ih tajno podrzavaju