U Belgiji htjeli spariti lava i lavicu, ono što je uslijedilo prestravilo je radnike zoološkog vrta
Iako lav nije pokazivao znakove agresije, u četvrtak je napao lavicu i iščupao joj grkljan.
Komentari 18
Lav derpe
"Nestor je, inače, rođen u zoološkom vrtu " - životinje se, inače, NE RAĐAJU. samo ljudi. prvi razred pučke škole
Što lavovi i lavice imaju raditi u nekakvom kavezu u Belgiji? Kad se spominju Kongo i lavovi, svjetim se Leopolda II., belgijskog kralja koji je odgovoran za smrt desetak milijuna Kongoanaca. Znakovito, danas se njegov spomenik nalazi u Bruxellesu, kao i pravi moćnici koji upravljaju EU gubernijama.
Pod hitno donijeti zakon protiv lavova sileđija...
To je opomena za one koji namjestaju brakove i zene se radi reda.
Možda mu mužjaka trebaju dofurat
lav je glasac Mozemo. Ne voli raditi male bebe. Trebali su ga stavit sa crnom pumom :)
Ljudi se svugdje petljaju, jer misle da smiju - a to su posljedice....!
Femicid!
Bas su glupi. Zasto su ubacili lavicu koja se ne tjera.
Lavice su jednako snažne kao i lavovi pa ne znam čemu ovakve reakcije. A i Plenki bi im uvel femicid pa nek se misle.
nije mu dala
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Krivo su procijenili njegove preferencije - trebalo su mu dovesti drugog lava, a ne lavicu. Ipak je to nizozemski (modni) mačak