Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 18
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

TV tjedan obilježila još 
jedna premijerova neobična manifestacija srdačnosti

Milanović je izgovorio pred poduzetnicima u Ludbregu: “Živjeli! Želim vam puno uspjeha i da vam država ne smeta previše. Bok!“ Govoriti živjeli i bok a nemati čašu u ruci abnormalna je težnja za povezanošću s narodom

Komentari 9

CE
cenzura
15:00 14.09.2014.

Dobro što pomenuste skojevca Ćosića! Dobro da isti nije dao poapsit one simpatične japance. Da se pita njega i njegova gazdu svi koji zapjevuše Gotovčevu ariju završili bi na Golom.

VL
OX
oxymoron
14:40 14.09.2014.

Bez komentara.

VL
Avatar Neanderthalac
Neanderthalac
21:13 14.09.2014.

Još jedanput hvala VL-u na predivnoj fotografiji poglavice Zoke. Zaista je istinita ona uzrečica kako slika kazuje tisuću riječi.

VL
PO
portugisac
16:35 14.09.2014.

Zato je Milanović i smio lupati te gluposti u Ludbregu kada je znao da trenutno nisam kod kuće.

VL
ZG
zgblabla
19:46 15.09.2014.

Hvala Bgu da je netko primjetio onu Čosićevu budalastu izjavu...zaista je tužno do koje mjere su(neki) reporteri HTV a poltroni .

VL
Avatar Hulk001
Hulk001
10:27 15.09.2014.

G.Dušanović je nekada davno igrao tenis.

VL
Avatar žorž mudrijaš
žorž mudrijaš
22:46 26.10.2014.

premijer razmišlja ,,o moj krevetiču slatki gde si mi,,a kaj mi je bože moj ovo trebalo,zbilja ni moj posel lak,mesto da si doma spim ,moram poslušati ove zagorske mudrijaše i njihove mudrijašije,jedva čekam da mi mandat završi da se mogu dobro naspati,,

VL
Avatar žorž mudrijaš
žorž mudrijaš
08:07 22.09.2014.

koliko je ono pet puta pet ,plus dva ,minus dva- dajte mi malo vremena vražji novinari

VL
SA
sani2
17:42 14.09.2014.

Ovo je stvarno previše i od Starčevića. Je li itko išta ovdje razumio? Pije li taj lik?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.